Vztahy a Bachovy esence 

(u článku právě probíhají úpravy, omluvte formátování)

Bachova esence pro lepší vzájemné vztahy. Esence Dr. Bacha pomáhají odbourávat negativní emoce vůči druhým jako jsou žárlivost, nenávist, mstivost či podezíravost, ale také při strachu, že zůstaneme opuštěni. Zapomeňme na povýšenost a naslouchejme druhým…

Použití Bachovy esence pro lepší vztahy

 

žebratka

 Žebratka (Water Violet) – když se cítíme odtažití a odříznutí od ostatních. Jiným lidem můžeme připadat příliš hrdí a nepřístupní, máme strach z opravdové blízkosti a intimity.

netýkavka

Netýkavka (Impatiens) – pro netrpělivost, pro lidi, kteří pořád pospíchají, při vnitřním neklidu, podrážděnosti, nervozitě, impulsivnosti, hyperaktivitě (ADHD).

buk

Buk (Beech) – pokud ostatní často kritizujeme a dokážeme na nich najít jen málo dobrých věcí, nedokážeme pochopit jejich chyby, často nám chybí empatie a tolerance.

sporýš

Sporýš (Vervain) – pomůže nám, pokud je naše nadšení přehnané a činí z nás až fanatiky, kteří nenaslouchají druhým, při velkém vnitřním neklidu, umíněnosti až zarputilosti. Například pro děti, co stále něco musí dělat, celý den se nezastaví.

cesmína

Cesmína (Holly) – když cítíme negativní emoce vůči druhým – žárlivost, nenávist, mstivost, zášť, zatrpklost, škodolibost či podezíravost.

Voda z léčivých pramenů

Voda z léčivých pramenů (Rock Water) – pomáhá najít umírněnost a pružnost v tom, co si z vyšších principů odpíráme, při přísnosti k sama sobě, velké disciplíně, velké snaze o to být perfektní.

Vinná réva

Vinná réva (Vine) – lidi, kteří vedou ostatní silou, prosazují tvrdě své cíle bez ohledu na ostatní, při arogantnosti, povýšenosti, touze ovládat, tyranii.

čekanka

 Čekanka (Chicory) – když cítíme potřebu kontrolovat a vlastnit lidi, které milujeme, při strachu, že zůstaneme opuštěni, když příliš očekáváme vděčnost.

vřes Vřes (Heather) – pomáhá nám vidět naše problémy ve správné perspektivě, překonat pocit, že naše problémy jsou největší na světě a naši potřebu, aby nám všichni naslouchali, při přílišné potřebě pozornosti, nutkání neustále mluvit o sobě.
zeměžluč Zeměžluč (Centaury) – pomůže nám, pokud jsme příliš submisivní, podřizujeme se ostatním a neumíme říci ne, potřebujeme stále někomu pomáhat.

 

 

Máte zájem o bližší informace? Využijte konzultace a další Originální Bachovy květové esence na míru, které pomáhají účinně vyřešit Vaše problémy.

Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat, reaguji velmi rychle!

(Photos courtesy of the Bach Centre)