Rozhodování, nejistota a Bachovy esence

Bachovy esence, které účinně pomáhají v rozhodování (nejistota) jsou vhodné při nerozhodnosti a vrtkavosti, změnách názorů, vnitřní nevyrovnanosti nebo při střídání nálad až frustraci.

Použití Bachovy esence pro lepší rozhodování

Esence Vám mohou pomoci v lepším rozhodování, pokud např.:

  • máte svíravý pocit nejistoty,
  • neumíte si vybrat jedno ze dvou řešení,
  • rozhodnutí znamená nepřekonatelné dilema,
  • činí problém učinit běžná rozhodnutí i v každodenních situacích,
  • Vám důležité rozhodnutí způsobuje doslova duševní trauma apod.

Nejistota a rozhodování, které esence vypomohou?

Habr

 Habr Hornbeam) – pomáhá, pokud se cítíme psychicky unaveni a nechce se nám s něčím začít, věci stále odkládáme, při unuděnosti, pocitu, že nezvládneme ani základní denní povinnosti.

rožec

 Rožec (Cerato) – pomůže, pokud nevěříme svému úsudku a hledáme ujištění u jiných, když se necháme snadno druhými ovlivnit.

chmerek

 Chmerek (Scleranthus) – pomůže nám v případě, že se nemůžeme rozhodnout mezi dvěma (či více) možnostmi, pomáhá také při nevyrovnanosti, častých změnách nálad, labilitě.

sveřep

 Sveřep (Wild Oat) – pomůže nám ujasnit si, co je naším cílem a kterou cestou se máme v životě ubírat, na nejistotu při volbě školy či zaměstnání.

Bílá lesní réva

Bílá lesní réva (Clematis) – pomáhá nám držet naše myšlenky v přítomnosti, takže můžeme jednat a ne prosnít celý život, při roztržitosti a duševní nepřítomnosti, když utíkáme do snění, abychom nemuseli řešit problémy.

zimolez

Zimolez (Honeysuckle) – pomáhá nám žít v přítomnosti a ne v minulosti, neustálé přemýšlení o starých dobrých časech, lpění na minulosti.

Planá růže

Planá růže (Wild Rose) – užívá se při rezignaci, nedostatku odvahy, apatii, pasivitě, když se jen necháme vláčet životem.

Máte zájem o bližší informace? Využijte konzultace a další Originální Bachovy květové esence na míru, které pomáhají účinně vyřešit Vaše problémy.

Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat, reaguji velmi rychle!

(Photos courtesy of the Bach Centre)